День Соборності України у школі

22 та 23 січня в школі проведені заходи до Дня Соборності України під гаслом «Діти єднають Україну». Зокрема, за ініціативою учнівського самоврядування проведено тематичний флешмоб. Моббери 5 – 11 класів вийшли з табличками, на яких зазначено обласні центри нашої держави , мальовничі історичні місця та державні символи. Вшанували хвилиною мовчання захисників – героїв та мирних жителів, які загинули на Сході нашої країни.
Проведено загальношкільну лінійку, на якій учні читали вірші про Україну, годину спілкування «Соборність України від ідеї до сьогодення», конкурси, історичні вікторини на тему «Україна – соборна держава».
У фойє школи оформлено виставку – подорож художньо-публіцистичної, науково-популярної літератури щодо історії становлення державності України, висвітлення діяльності державних діячів Української Народної Республіки і Західної Української Народної Республіки «На шляху до Соборності України».
Вчитель історії та учні 10-11 класів провели «круглий стіл» на тему «Україна. Історія. Сучасність»./Files/images/SAM_0982.JPG/Files/images/SAM_0976.JPG/Files/images/SAM_0956.JPG/Files/images/20150122_113931.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 332

Коментарi