• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • До нас у гості завітала Велика Ганна Миколаївна

До нас у гості завітала Велика Ганна Миколаївна

2019-03-20

/Files/photogallery/54800097_167048054286905_7281753889408286720_n.jpg

20 березня цього року стало справжнім святом поетичного слова для Захарівського НВК КЗ "Глинське НВО". У гості до школярів завітала надзвичайно талановита людина - Велика Ганна Миколаївна. Педагог за освітою - учитель біології та хімії, вона все життя сумлінно працювала у звичайній школі в селі Косівка Олександрійського району. Зовсім недавно відкрила в собі дійсно Дар Божий - писати вірші й малювати картини. Наші учні мали змогу послухати щирі, глибокі, емоційно насичені поезії Ганни Миколаївни, а також на власні очі побачили її живописні шедеври.

Зустріч із поетесою пройшла у 2 етапи. Спочатку для учнів 2-7 класів було презентовано книгу "Босоноге дитинство", присвячену дитячим рокам Тараса Григоровича Шевченка. Ганна Миколаївна у віршованій формі розповіла про найцікавіші та найтрагічніші моменти життя письменника, підсиливши ефект ілюстраціями своїх учнів до творів.
Старшокласники (7-10 класи) прослухали вірші, у яких письменниця порушила проблеми нашого сьогодення: Майдан та Небесна Сотня, АТО, життя солдатів у окопах.
Наприкінці зустрічі всі учасники змогли розглянути картини Ганни Миколаївни, а також зробити фото напам'ять.
Дійсно, такі люди роблять наше життя цікавішим, наповнюють його новими емоціями та заряджають позитивом.
Кiлькiсть переглядiв: 63

Коментарi