• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Я маю право!

/Files/photogallery/SAM_8320.JPG

Заходи ,місцем проведення яких є Захарівська сільська бібіліотека, є традиційними. Тематика їх різноманітна і цікава, розрахована на різновікову аудиторію. У рамках правопросвітницького проекту « Я маю право» учні 10 класу Захарівського НВК І-ІІІ ступенів разом з учителем історії Л.М.Давиденко приймали участь у вікторині « Закон і право. Права і обов’язки дитини», яку провела бібліотекар В.Гарбуз. Підлітки ще раз пригадали, які права людини є невід’ємними, з якого віку настає відповідальність і за які проступки. Маючи права, людина має і обов’язки.

У рамках правопросвітницького проекту « Я маю право» учні 10 класу Захарівського НВК КЗ « Глинське НВО» 17 жовтня 2018 року знайомилися з роботою спеціаліста Захарівської сільської ради Н.І.Бузейнікової. За порадою та допомогою з приводу субсидій та по інших питаннях до неї звертаються жителі села. Ось на такому прийомі побували десятикласники разом із вчителем історії місцевої школи Л.М. Давиденко. Наталя Іванівна розповіла про свою роботу, нововведення у сфері призначення субсидій. А ще- про службу в армії за контрактом, бо є така професія- Батьківщину захищати. Школярі впевнилися, що на кожному робочому місці людина повинна бути компетентною та обізнаною з усіма змінами в законах.

/Files/images/права дитини.jpg

Протягом перших тижнів грудня 2018 року у Захарівському НВК у рамках правопросвітницької акції « Я маю право» відбулася зустріч із головою села Гарбузом В.В.,на якій десятикласники отримали відповіді на питання, що планується зробити в селі найближчим часом. Школярі висловлювали своє бачення змін в українському селі, бо багато з них пов”язують cвоє майбутнє з рідною Захарівкою. Відвідування сільської ради, спілкування з працівниками вже стали традиційними для старшокласників.

.

Кiлькiсть переглядiв: 370

Коментарi